Najlepsze Puby w Gnieźnie – ranking

Gniezno – pierwsza stolica Polski. Miasto chętnie jest odwiedzane przez spragnionych poznania ciekawej historii Polski. W okresie wakacyjnym miasto tętni życiem. Podobnie, jak funkcjonujące w Gnieźnie puby.

Gdzie warto udać się, aby ochłodzić się po całym dniu zwiedzania? Na mapie miasta z pewnością znajdzie się kilka ciekawych miejsc, które są godne polecenia.

Idealna dziupla na wieczór

Ranking najlepszych pubów w Gnieźnie warto rozpocząć od tego właśnie miejsca. Jest ono zlokalizowane przy ulicy Moniuszki 2. Klienci pubu Dziupla mogą liczyć na przyjazną atmosferę, atrakcyjne ceny, duży wybór różnego rodzaju alkoholi. Gwarantuje to dwupoziomowy bar. W lokalu znajduje się również stół bilardowy, tablica z rzutkami oraz jedyna w swoim rodzaju szafa grająca.

PUB w budynku MOK

W budynku Miejskiego Ośrodka Kultury zlokalizowany został Pilsner PUB. Miejsce to zachęca do odwiedzenia wszystkich tych, którzy chcą się napić prawdziwego, czeskiego piwa. A jak wiadomo to właśnie ten naród słynie z produkcji najlepszych tego rodzaju napojów. Do dyspozycji klientów dostępny jest również ogromny telebim, na którym widowiska sportowe ogląda się z jeszcze większą przyjemnością. 

Poczuj atmosferę wieczornego deptaku

W każdym mieście istnieje miejsce, którego w czasie zwiedzania nie można pominąć. Tak samo jest w przypadku Gniezna. Tanken Restauracja – Pub został zlokalizowany przy głównym deptaku, dzięki czemu stanowi idealną miejscówkę na wieczorne spotkanie z przyjaciółmi, ukochaną/ukochanym, czy też podziwianie uroków miasta. Ci, którzy zgłodnieją mogą zamówić pozycje dostępne w menu. Przyjemna atmosfera panująca w lokalu zachęca, aby odwiedzić pub ponownie.  Czy może istnieć lepsze miejsce na napicie się piwa w Gnieźnie? 

Pub Róża – gwarancja odpoczynku

W spokojnej okolicy, z dala o miejskiego zgiełku przy ulicy Orcholskiej 46 znajduje się niewielki pub o pięknie brzmiącej nazwie „Róża”. Miłe skojarzenia związane z kwiatem, przenoszą się także na atmosferę panującą w lokalu. Można tu też dobrze i smacznie zjeść a także napić się rodzajów piwa, których nie znajdziesz nigdzie indziej w Gnieźnie. 

Sport – Non Stop

To miejsce z pewnością spodoba się wszystkim miłośnikom sportu, ponieważ telewizor w pubie przez cały czas emituje mecze na różnych szczeblach rozgrywek. Warto jednak odwiedzić to miejsce nawet wówczas, gdy nie jesteś zapalonym kibicem. Pub oferuje bowiem pyszne jedzenie i miłą atmosferę, dzięki której czas spędzony w tutaj będziesz mógł zaliczyć do udanych. 

Niezależnie, które z tych miejsc odwiedzicie będąc w Gnieźnie, bawcie się dobrze !

Dodaj komentarz